Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu e-kurs kendi dijital ürününü hazırlamak isteyen kişilere rehberlik etmektedir.

Bu e-kursta anlatılan bilgiler tamamen kişisel deneyimlerden oluşup herhangi bir sonuç garantisi vermemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar Çarpıcı Girişim ve carpicigirisim.com sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. Süper Hızlı E-Kitap Hazırlama Rehberi e-kursu ve sitedeki diğer içerikler ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kurslar kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Süper Hızlı E-Kitap Hazırlama Rehberi e-kursu 67.- TL (Türk Lirası) karşılığında carpicigirisim.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında KDV ödenmektedir.

Bu site, Süper Hızlı E-Kitap Hazırlama Rehberi e-kursu herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan Süper Hızlı E-Kitap Hazırlama Rehberi kursunu alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Bu ürün bir basılı yayın değildir. Üyelik sistemine sahip, kişiye özel üyelik bilgileriyle giriş yapılan yazılı ve videolu içeriğe sahip bir online kurstur.

Süper Hızlı E-Kitap Hazırlama Rehberi bir e-kurs olduğu için ürün sahibi gerekli gördüğünde müşteriye para iadesi yapmayabilir.

Bu siteyi ziyaret eden ve Süper Hızlı E-Kitap Hazırlama Rehberi e-kursunu alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.